KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12732018
nr 1273 2018
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Akvarell, Eka i skymning, Signerad. Motivet: 22x32 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:46:39
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr